Správa Poruba

Komplexní správu domů v Ostravě Porubě pro Společenství vlastníků jednotek (SVJ) i Bytová družstva (BD) vykonává společnost Správa Morava. Klademe důraz na kvalitu poskytovaných služeb správy nemovitostí v Ostravě Porubě, přičemž naší předností pro poskytování služeb správy v Ostravě Porubě pro společenství vlastníků jednotek (SVJ) a Bytová družstva (BD) je znalost spravovaných objektů a přizpůsobení se požadavkům klientů. V Ostravě Porubě spravujeme činžovní domy, panelové domy, byty i nebytové prostory.

Pro vaše společenství vlastníků jednotek nebo bytové družstvo v rámci činností správy domů v Ostravě Porubě zajistíme řádné vedení účetnictví, technické činnosti, jako jsou povinné kontroly a revize, kontrola systému vytápění, průkaz energetické náročnosti budovy a mnoho dalšího. Součástí činností správy domů v Ostravě Porubě dále provádíme veškeré činnosti vedoucí ke splnění zákonných povinností se změnou stanov pro společenství vlastníků jednotek i bytová družstva. Pokud plánujete revitalizaci vašeho domu v rámci správy domů v Porubě, zajistíme zpracování projektové dokumentace, rozpočtů a následné vyřízení dotací nově z programu Nová zelená úsporám. Při výkonu správy v Ostravě v Porubě šetříme Váš čas a peníze. Společnost Správa Morava je dlouhodobě spolehlivým partnerem, který dbá na kvalitu poskytovaných služeb a garantuje ji dlouhodobým působením v oblasti správy se sídlem v Ostravě Porubě.

Sídlíme v Ostravě, v městské části Poruba, na ulici Spartakovců 6014, tedy mezi krytým bazénem Sareza a restaurací La Strada. Rádi se postaráme o správu Vaší nemovitosti.

Rychlý kontakt

int(1)

Aktuality

Starší »